Žaluzie Mařík
Zavolejte pro více informací     +420 604 186 493
Zaručíme Vám opravy a servis
Garantujeme vysokou kvalitu materiálu
Konzultace na místě ZDARMA
  • Banner 2

O nás

Žaluzie Mařík se zabývají montážemi veškerých stínících technik jako jsou vnitřní a venkovní žaluzie pro byty a domy, vnitřní a venkovní rolety na každé okno, či skleněné dveře, markýzy pro obchody, screenové rolety a plisse, montujeme japonské stěny v různých rozměrech a moderních barevných stylech. Specializujeme se také na zastínění verand a montáže pergol ať už u Vašeho domu, nebo třeba i v zahradních koloniích.

NAŠE OBLAST PŮSOBENÍ JE OKOLÍ MOSTU, CHOMUTOV, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ, KADAŇ, ÚSTÍ NAD LABEM, TEPLIC, DĚČÍNA, LITOMĚŘIC A TAKÉ PRAHY.

Stínící techniky provádíme z výrobků a komponentů výrobce žaluzií Isotra. Tato firma se specializuje na výrobu všech stínících technik ve vysoké kvalitě (vnitřní a venkovní žaluzie, plisse, screenové a klasické rolety, markýzy, japonské stěny, verandy, ochranné sítě proti hmyzu). Veškeré techniky jsou vyráběny moderními procesy a umožňují tak nejen chránit perfektně Váš domov před sluncem, či zvědavými sousedy. Kvalitní výroba zajistí dlouhou stálobarevnost, správné rozměry a dlouhou výdrž.

Vše nabízíme v mnoha barevných variantách a moderních stylech a opravdu si tak vybere každý. Neváhejte nás kontaktovat.

Zajišťujeme také záruční a po-záruční servis námi montovaných technik a opravy jakýchkoliv komponentů. Více zde.


© 2018 Žaluzie Mařík | vytvořilo studio Lagarto