Žaluzie Mařík
Zavolejte pro více informací     +420 604 186 493
Zaručíme Vám opravy a servis
Garantujeme vysokou kvalitu materiálu
Konzultace na místě ZDARMA
  • Banner 2

Opravy/Servis

Žaluzie Mařík, kromě montáží žaluzií a dalších stínících technik, také poskytují záruční a po-záruční servis a opravy žaluzií a komponentů.

Pokud se vám utrhl ovládací řetízek u žaluzií, nebo je potřeba opravit utržený silon, či vyměnit jiný komponent, neváhejte se na nás obrátit. Opravy poskytujeme jak na námi montované stínící techniky, tak je také možno opravit i žaluzie montované jinou firmou. Opravíme či vyměníme ovládací mechanizmy, ovládací lišty, lišty žaluzií, silonová lanka, ovládaní elektrických mechanizmů a mnoho dalšího.

Dále opravujeme a servisujeme námi montované markýzy, venkovní rolety (mechanické i elektricky ovládané), protržené ochranné sítě proti hmyzu, plastové kryty, kotevní systémy žaluzií, nosné prvky a další.

NAŠE OBLAST PŮSOBENÍ JE OKOLÍ MOSTU, CHOMUTOV, KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ, KADAŇ, ÚSTÍ NAD LABEM, TEPLIC, DĚČÍNA, LITOMĚŘIC A TAKÉ PRAHY.

Pro opravy či servis volejte na číslo +420 604 186 493, nebo pište na mail info@zaluziemarik.cz. Opravy a servis nabízíme na všechny naše montáže.


© 2018 Žaluzie Mařík | vytvořilo studio Lagarto